fbpx
Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów – zapowiedź książki

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertówNa helionie właśnie znalazłam nową pozycję poświęconą tematyce pozycjonowania. Tym razem, przynajmniej na pierwszy rzut oka, wygląda ona na bardziej zaawansowaną niż dotychczasowe, jakie czytałam. Chodzi o książkę „Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów” autorstwa Danny’ego Dover’a i Erika Dafforna.

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Książka została wydana w lutym br., ma 456 stron i po spisie treści oraz przykładowym rozdziale, prezentuje się całkiem ciekawie. Mam nadzieję, że dostanę ją do weekendu i niedługo zrecenzuję. Poniżej opis ze strony heliona:

Poznasz tajniki, techniki, sztuczki (legalne!) i narzędzia, którymi posługują się te osoby, aby zrealizować swoje zamierzenia. Nauczysz się znajdować problemy związane z SEO oraz rozwiązywać je, dowiesz się, jak zoptymalizować witrynę pod kątem różnych wyszukiwarek, takich jak Amazon, Facebook, YouTube czy Twitter. Książka ta jest perfekcyjną pozycją dla osób chcących wypromować swoją witrynę lub aspirujących do pracy w charakterze konsultanta SEO.

Znajdują się w niej również informacje na temat tego, jak zdiagnozować kary nałożone przez wyszukiwarki i się ich pozbyć. Ponadto jeden z działów dotyczy w całości pracy jako konsultanta SEO, inny zaś wykonywania audytów SEO.

Zachęcam do zakupu i sama również ją zamawiam 😉

KATEGORIE: Książki, Pozycjonowanie stron
Comments (11)

optymalizacja pod kątem wyszukiwarki Amazon? :>

No nie wiem czy jest ciekawa skoro oryginalna wersja została wydana:
Publication Date: March 29, 2011

11 miesięcy w świecie SEO to trochę dużo …

Ale poczekam na Twoją recenzję 🙂

Sekrety ekspertów, tajemna wiedza… bosz… brzmi jak książki o NLP.

no tak 11 ms poślizgu, ale to co jest za oceanem praktykowane, to nie jest już u nas wcielane w życie 🙂 przynajmniej w pełnym wymiarze

Zapominacie o tym, że nie wszystkie sprawy dotyczące pozycjonowania przedawniają się nawet z okresem roku. Kto siedzi w temacie będzie wiedział, które z informacji już nie są aktualne, co nie znaczy, że należy je zupełnie pomijać.

W ogóle orientuje się ktoś czy będzie jakiś ebook? odzwyczajam się już od papierowych książek, a mimo wszystko ta pozycja trochę mnie zaintrygowała 🙂

Mam ją 🙂 Jak się uda, przeczytam ją w parę dni – ciekawy jestem, jak stoi merytorycznie w stosunku do książki autorstwa Makaruka.

Zapomnijcie o tej pozycji. Ta książka to kompletna porażka…

Ja jeszcze jej nie skończyłam, ale na razie mi się podoba.

Oczywiście gusta są różne, ale jak dla mnie zawartość książki można streścić na kilkudziesięciu stronach – reszta to lanie wody i zero konkretów. W ogóle użyteczna treść zaczyna się bodajże w okolicach 80 strony. No i chyba z 1/4 książki zajmują raporty, które spokojnie można było zamieścić na FTP (szkoda lasów).

Książka nie jest taka zła ale tytuł jest mocno na wyrost. Jestem w połowie. Na pewno nie jest to wiedza ekspertów, a już na pewno nie jest tajna. Osoby średnio zaawansowane mogą sobie ją darować. Chyba, że w dalszej części odkrywane są niesamowite tajemnice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.