fbpx
Wznawiam zapisy na szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Zarabiaj na audytach SEO - okładkaZa namową czytelników bloga i koleżanki z pracy 😉 zdecydowałam się wznowić zapisy na szkolenie „Zarabiaj na audytach SEO„. Jego sprzedaż wstrzymałam ponad rok temu i jeszcze wtedy zdążyło się ono doczekać kilku aktualizacji. Tym razem zmiany są na tyle widoczne, że postanowiłam przygotować nowe, drugie wydanie, którego przedsprzedaż rusza… właśnie dzisiaj. 

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Co zawiera materiał?

  • instrukcję wykonywania audytów;
  • arkusze z tabelami do uzupełnienia;
  • szablon audytu z 3 okładkami do wyboru.

Dodatkowo w okresie przedsprzedaży, oprócz niższej ceny (245 zł zamiast 345 zł) dołączam:

  • zestawienie narzędzi SEO wymienionych w szkoleniu.

Do kogo kierowane jest szkolenie?

  • do osób początkujących, które chcą poszerzyć wiedzę o SEO i wykonać audyt własnej, prostej strony. W przypadku bardziej zaawansowanych serwisów, część informacji może być dla laika zbyt zaawansowana, aby mógł je od razu wykorzystywać przy tworzeniu tego typu raportów;
  • dla osób, które mają już pewne doświadczenie w SEO, ale nie realizowały dotychczas audytów lub wykonywały jedynie proste analizy;
  • dla osób wykonujących audyty SEO na co dzień, które chcą uzupełnić swoje arkusze o dodatkowe elementy lub całkowicie przejść na korzystanie z materiałów ze szkolenia. Arkusze mogą być też dobrym materiałem na szybkie przeszkolenie pracowników.

Przedsprzedaż szkolenia trwa w okresie 23 marca – 9 kwietnia 2017 r. i w tym czasie można zamówić materiały w cenie niższej o 100 zł, czyli:

245 zł (z VAT)

Materiały zostaną dostarczone w dniach 10-11 kwietnia 2017 r. i od tego terminu będzie również obowiązywała cena regularna: 345 zł (z VAT).

Szczegóły na temat szkolenia i zamówienie:
www.lexy.com.pl/blog/produkt/zarabiaj-na-audytach-seo

KATEGORIE: Audyty SEO, Szkolenia SEO
Comments (13)

Czy osoby, które zakupiły pierwszą wersję szkolenia, dostaną aktualizację do nowej wersji bez dodatkowych opłat?

Marta, a może jakaś promocja czy dodatki z okazji pierwszego dnia wiosny :-)?
Bardzo ładnie przerobiłaś bloga, było tak ciemno i ponuro, a teraz jest tak ładnie, przejrzyście, biało-złoto :-). Bardzo mi się podoba nowy design u Ciebie.
Podpowiem Ci też coś bo Cię lubię, a wiem że lubisz tworzyć nowe rzeczy i sprzedawać. Jak masz czas, to narzędzie typu "kliknij aby połączyć" połączone z autoresponderem – sądzę że przy Twojej popularności z takiego narzędzia dużo osób by korzystało 🙂

MK, to już nie aktualizacja, a nowe wydanie. Aktualizacji było kilka od pierwszego wydania szkolenia w 2013 r. do jego zamknięcie pod koniec 2015 r.

Po weekendzie będę wysyłać informację ze szczegółami do uczestników pierwszego wydania.

Rafał, promocja trwa do 9 kwietnia włącznie 😉 bo w przedsprzedaży szkolenie jest tańsze o 100 zł.

PS Ja też jestem już zadowolona z wyglądu bloga 🙂
PS 2 O jakim dokładnie narzędziu piszesz?

@LEXY Czy kurs zawiera audyt sklepów internetowych wraz z Rich Snippets?

Nie ze szczegółowym opisem, które dokładnie dane należy wykorzystać. Arkusze są dość uniwersalne, a aby zawierały szczegóły, musiałabym osobno dać inne dane do analizy dla sklepów, inne dla blogów, dla stron firmowych, czy dla list z wydarzeniami (np. szkoleniami). Akurat ze wszystkich analizowanych elementów, dane strukturalne są tymi, do których trzeba podejść najbardziej indywidualnie i dlatego ich nie rozpisywałam.

Do momentu premiery mam jeszcze chwilę, więc rozwinę ten temat przynajmniej w instrukcji do audytu.

Upgrage zakupiony. Świetny pomysł z wydaniem aktualizacji.

@LEXY "Do momentu premiery mam jeszcze chwilę, więc rozwinę ten temat przynajmniej w instrukcji do audytu."
Fajnie. Upgrade też jest w dobrej cenie. Dzięki:)

Pani Marto może by Pani pomyślała o zrobieniu jakiegoś szkolenia stacjonarnego w mieście Olsztynie. Z miłą chęcią bym wziął udział w warsztatach i doszkolił się. Nie wiem jak u nas w mieście na Warmii wygląda społeczność SEO ale na PiO w innych miastach ludzie fajnie się organizują.

Niestety w najbliższym czasie nie przewiduję możliwości prowadzenia szkoleń online. Taka forma jak dotychczas (wysyłka materiałów online) jest dla mnie najwygodniejsza, biorąc pod uwagę natłok obowiązków i dość intensywny tryb życia poza godzinami pracy.

Pani Marto. Czy może przewidziane są jakieś promocje świąteczne na kursy?

Na tę chwilę pewne jest to, że w najbliższym czasie wyjdą aktualizacje 🙂

Witam, czy dla osób zaawansowanych informacje będą zaskakujące? W sumie nie korzystamy z arkuszy ale chętnie bym zainteresował się takim zestawieniem dla pracowników. Czy przewidujesz jakieś promocje w najbliższym czasie?

Dla osób zaawansowanych materiał może się okazać przydatny chociażby ze względu na możliwość sprawdzenia, jak sama przeprowadzam analizy i na jakie elementy zwracam uwagę. Promocji kolejnych nie przewiduję, bo za kilka dni kończy się ta wakacyjna 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.