fbpx
Zapowiedź książki – Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu

Zespół MaxROY.com dosłownie godzinę temu powiadomił na łamach Sprawnego Marketingu o książce, nad którą pracowali przez 2 miesiące i która została wydana w aż 20 tys. egzemplarzy. „Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu” ma być dostępna praktycznie w każdym kiosku w cenie 24,90 zł.
Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu
Jak zapewniają autorzy:

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Skoncentrowaliśmy się na zagadnieniach powiązanych z marketingiem w wyszukiwarkach i narzędziami oferowanymi przez Google (tzw. search marketing). Nie zabrakło oczywiście miejsca na analitykę, WordPress i mikroblogi, czyli wszystko to co jest w tej chwili niezbędne przy prowadzeniu marketingu, który nie przeszkadza, a jest pomocny i powiązany z intencją użytkownika .

Warto również wspomnieć o tym, że wszyscy czytelnicy książki otrzymają zniżki na szkolenia z marketingu internetowego i miesięczny dostęp do zamkniętego forum dyskusyjnego firmy MaxROY.com.

Do książki załączona jest płyta CD, a na niej m.in. pluginy i skórki do WP, programy do promowania stron i prowadzenia statystyk, a także programy ułatwiające sprzedaż internetową.
Jak zarabiać w Internecie

Myślę, że po zapoznaniu się z tą pozycją pokuszę się o jej zrecenzowanie.

Aktualizacja:

Zapraszam do zapoznania się z recenzją książki Twój biznes w internecie. Podręcznik e-marketingu.

KATEGORIE: Książki, Pozycjonowanie stron
Comments (14)

Trzeba kupić – tak jak już pisałem na SM. Zapewne zrobi się w naszych środowiskach niezły szum o tej pozycji, która moim zdaniem jest obowiązkowa.

Po jej przeczytaniu zapewne ją zrecenzuję u siebie na blogu, tak jak wielu innych.

Pozdrawiam 😉

„nad którą pracowali przez 2 miesiące”
Szczerze, to trochę nie wierzę w to – albo to tylko tak zostało rzucone X miesięcy. No albo… zresztą nie będę pisać. Ale wydaje mi się, że raczej nie piszę się książek w 2 miesiące.

Drugie co mi się rzuciło w oczy – te obniżki ceny na szkolenia, dostępy do fora zamkniętego – CzasNaE-Biznes. Ktoś powie, nie idzie to w tym kierunku?

Co do samej zawartości książki – przeczytam, to zapewne pokuszę się o recenzję.

Ja czekam na recenzje, bo jakoś nie mam na razie przekonania czy warto. Tylko taką obiektywną poproszę od Ciebie Marto i chętnie Ptaqu Twoją przeczytam 😉

Książka napisana w miesiąc, pieniążki zarobione w równie krótkim czasie. Pytanie: ile błędów w treści nie uniknął zespół MaxRoya pracując w takim szalonym tempie?

Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj czytając twój artykuł zainteresowałem się książką i kupiłem i właśnie czytam. Na razie mogę tylko powiedzieć, że się ciekawie prezentuje i dużo się z niej nauczę. Cieszę się, że tak dużo wiadomości i ciekawostek jest zebranym w jednym miejscu.

@Miłosz – Twoja wypowiedź to piękny marketing (jak dla kogo).

Moim zdaniem zdecydowanie jest to możliwe.
Czytam już tę książkę i widzę, że sporo materiałów pochodzi z ich szkoleń i to z pewnością ułatwiło prace.

Lexy’s gratulacje jest link do Twojego bloga w książce 🙂

Książka powstała w mniej niż 2 miesiące, tyle upłynęło od podpisania umowy do ujrzenia jej na półkach. Na książką pracowało 6 osób po stronie MaxROY.com + osoby w Wydawnictwie (korekta, skład, grafika). No i Axel Springer to patenr, dla którego takie terminy to codzienność. Jak sie dobrze zaplanuje, to wszystko jest możliwe. Prawdziwe agile 🙂

Na pewno się przyda, skoro potrzebujemy zabłysnąć w Internecie – bez tego nie będzie klientów.
Pozdrawiam

No jednak wycofuje się z recenzji… dziś wszedłem do empiku, chciałem kupić – ale zacząłem przeglądać kartkować no i niestety nic co by mnie zainteresowało nie znalazłem.

Po prostu wszystko jest bardzo krótko odpisane od reklam kontekstowych poprzez społecznościowe… no ale takie rzeczy przeciętna osoba zajmująca się coś biznesem w necie wie… stwierdziłem, że i miejsca na półce mało, a 25 zł wolałem trochę dołożyć i coś innego wziąć do poczytania.

No ale może komuś kto zaczyna zabawę się przyda.

No to może książka Matta Haiga „Błyskotliwość to za mało! Dlaczego nie masz jeszcze strategii e-biznesu” lub „E-marketing w Akcji, Czyli jak Skutecznie Wzbudzać Pożądanie Klientów i Zazdrość Konkurencji” bardziej się przyda? Polecam

Trzeba to kupić i spróbować. Chociaż tak naprawdę to lata doświadczeń w tej dziedzinie dają wiedzę i wyniki. Również ważne jest to, że praktycznie dziedzina reklamowanego biznesu ma wielki wpływ na sposób marketingu – ale przeczytać zawsze warto.

Dla młodych wilków w biznesie którzy robią robić wszystko sami propozycja dość ciekawa, warta przeglądnięcia

Ptaq przeglądnął 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.