fbpx
Odświeżone wyniki testów SEO (aktualizacja)

Dzisiaj będzie króciutko. Odświeżam właśnie wyniki przeprowadzonych dawniej testów SEO (głównie związanych z optymalizacją strony), a ponieważ zazwyczaj nie ma się nad nimi sensu rozpisywać na blogu, postanowiłam publikować je na swoim fanpage’u.

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Kolejka jest ustawiona co 2 dni i dzisiaj już opublikowałam drugi wynik testu, tym razem dotyczącego długości indeksowanego tytułu. Poprzedni dotyczył keywordów branych pod uwagę przez Google, a zamieszczonych w linku graficznych w miejscach takich jak: alt podlinkowanej grafiki, jego title oraz title samego linka. Zapraszam do polubienia mojego FanPage’a i obserwowania notek.

//Aktualizacja:
Postanowiłam przygotować wyniki testów w nieco bardziej przejrzystej formie, niż wpisy na FB 😉 Materiał można ściągnąć stąd i planuję jego kolejną część (a może nawet uda się kilka).

KATEGORIE: Testy SEO
Comments (9)

Szacunek za dzielenie się wynikami testu, z pewnością jest to przydatna wiedza – natomiast pozostaje pytanie o wnioski. Czy w ogóle widzisz jakieś praktyczne zastosowanie tak długich tytułów?

Aż tak długich nie, bo porównując ryzyko nałożenia filtra z możliwymi do uzyskania korzyściami, nie ryzykowałabym. Ale wiele osób interesuje, czy po przekroczeniu tej magicznej granicy 65-70 znaków (w zależności od szerokości) warto jeszcze zamieszczać słowa kluczowe pod warunkiem, że tytuły nie są przeoptymalizowane.

Ale nie jest tak, że im dłuższy title tym każde słowo jest mniej znaczące? tzn. jak zawrzemy w tytule np. 6 słów kluczowych, a innym razem tylko 1 to czy w drugim przypadku moc dla tego słowa będzie 6 krotnie większa niż w pierwszym przypadku gdy jest 6 słów w Title?

Cieszę się, że taką cenną wiedzę udostępniasz za darmo. Masz mojego like 🙂

„Masz mojego like”
Hmm, serio? „Bądź pierwszym znajomym, który to poleca.” ;>

Taką zasadę od dawna się wyznaje, ale szczerze to któregoś razu muszę sprawdzić, jak duże ma to znaczenie.

Bardzo ciekawy jest ten wynik testu.

Pozytywne jest to dzielenie się wynikami testów – tak trzymaj 🙂

FanPage polubiony. Skoro twierdzisz, że 310 znaków, ze spacjami działa to zmieniam tytuły:)

Super, że są podane wyniki testów. Tutaj zawsze znajdę coś ciekawego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.