„Szczęśliwa 13-tka” stron dofollow

W zeszłym tygodniu zaktualizowałam jedną z ostatnich list stron dofollow, na które składa się mix różnych stron. Nazwałam ją „szczęśliwą 13-tką” ze względu na ilość przygotowanych w niej propozycji. Oprócz adresów stron, znajdują się także zrzuty ekranów z najważniejszych widoków oraz krótka instrukcja „obsługi”. Oto przykład:

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Przykład strony z linkami dofollow

Jak zdobyć tę listę? Aktualnie jest ona dodawana jako gratis do pakietu kursów SEO, dla którego ustaliłam nową cenę 😉 Oba kursy dostępne w pakiecie zostały zaktualizowane pod koniec sierpnia 2017 r., czyli dopiero co.

KATEGORIE: Linkowanie
Comments (18)

Czy np. Page Authority jest dobrym wskaźnikiem do określania jak strona mocnego dostanie kopa tzn. lepiej umieścić link na stronie z wyższym PA niż z niższym?

Linki dofollow też mają wpływ na pozycję mimo, że google nie chce się do tego przyznać. To, że dostaniejsz większego kopa ze strony z wyższyma PA jest oczywiste.

Super wpis, ja się zastanawiam czemu mamy tak mało stron dofollow – przecież to korzyść dla obu stron :p

Podpisuję się pod tym – dofollow to korzyść dla obu stron. Myślicie, że ta tendencja się zmieni i ludzie będą bardziej skłonni do współpracy?

Coraz więcej serwisów jest za tm by przestawiać linki na nofollow – czy to aż tak szkodzi gdy są linki wychodzące?

To czy szkodzi zależy ile jest ich w stosunku do przychodzących. Jeśli już mają być wychodzące to powinny być moderowane by nie prowadziły do jakiegoś porno, hazardu

Szkoda, że nie można kupić samej listy, bez całego pakietu szkoleń.. 😛

Pani Marto. Czekam na jakąś fajną promocję i na pewno zakupię szkolenie. Tylko nie wiem czy zaczynać od poziomu podstawowego bo niby coś już tam człowiek wie. Z drugiej strony odświeżenie informacji także może być bardzo pomocne. Czyli jak będzie jakakolwiek promocja to piszę się.

"Czekam na jakąś fajną promocję i na pewno zakupię szkolenie."
Aktualnie ruszyła promocja na SeoStation i właśnie ta lista "szczęśliwa 13-tka" jest dorzucana do każdego zamówienia. Promocja obowiązuje od dzisiaj do końca tego tygodnia.

Czy będzie ponownie jakaś promocja jak była na SeoStation?

W tym roku nie liczyłabym na to 😉

Czy będzie jakaś aktualizacja ?

Lista była aktualizowana w połowie listopada 2017 r. Prawdopodobnie będzie kolejna aktualizacja, ale nie jestem w stanie określić terminu.

Fabian Koss – wymienianie się linkami juz raczej nie jest zalecane.

Zakupiłem u Pani kurs dla średnio zaawansowanych w 2017. Czy taką listę mógłbym także otrzymać po uiszczeniu określonej sumy pln?

W ostatnim czasie było tyle zapytań o tę listę, że zdecydowałam się umożliwić jej zamówienie przez stronę https://www.lexy.com.pl/blog/zamowienie-szczesliwa-13-tka

Ach z tym dofollow…Większość moich linków są to strony z rel="nofollow" i pozycja witryny jest na całkiem przyzwoitym poziomie. Również sporo tematycznych stron linkuje z dofollow ale szczerze powiem, że niewiele one mi dają.

Lista została dzisiaj zaktualizowana i nadal jest dostępna wyłącznie w ramach dodatku do pakietu kursów SEO: https://www.lexy.com.pl/blog/produkt/pakiet-kursow-pozycjonowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.