„Szczęśliwa 13-tka” stron dofollow

W zeszłym tygodniu zaktualizowałam jedną z ostatnich list stron dofollow, na które składa się mix różnych stron. Nazwałam ją „szczęśliwą 13-tką” ze względu na ilość przygotowanych w niej propozycji. Oprócz adresów stron, znajdują się także zrzuty ekranów z najważniejszych widoków oraz krótka instrukcja „obsługi”. Oto przykład:

Przykład strony z linkami dofollow

Jak zdobyć tę listę? Aktualnie jest ona dodawana jako gratis do pakietu kursów SEO, dla którego ustaliłam nową cenę 😉 Oba kursy dostępne w pakiecie zostały zaktualizowane pod koniec sierpnia 2017 r., czyli dopiero co.

KATEGORIE: Linkowanie
Komentarze (16)

Czy np. Page Authority jest dobrym wskaźnikiem do określania jak strona mocnego dostanie kopa tzn. lepiej umieścić link na stronie z wyższym PA niż z niższym?

Linki dofollow też mają wpływ na pozycję mimo, że google nie chce się do tego przyznać. To, że dostaniejsz większego kopa ze strony z wyższyma PA jest oczywiste.

Super wpis, ja się zastanawiam czemu mamy tak mało stron dofollow – przecież to korzyść dla obu stron :p

Podpisuję się pod tym – dofollow to korzyść dla obu stron. Myślicie, że ta tendencja się zmieni i ludzie będą bardziej skłonni do współpracy?

Coraz więcej serwisów jest za tm by przestawiać linki na nofollow – czy to aż tak szkodzi gdy są linki wychodzące?

To czy szkodzi zależy ile jest ich w stosunku do przychodzących. Jeśli już mają być wychodzące to powinny być moderowane by nie prowadziły do jakiegoś porno, hazardu

Szkoda, że nie można kupić samej listy, bez całego pakietu szkoleń.. 😛

Pani Marto. Czekam na jakąś fajną promocję i na pewno zakupię szkolenie. Tylko nie wiem czy zaczynać od poziomu podstawowego bo niby coś już tam człowiek wie. Z drugiej strony odświeżenie informacji także może być bardzo pomocne. Czyli jak będzie jakakolwiek promocja to piszę się.

"Czekam na jakąś fajną promocję i na pewno zakupię szkolenie."
Aktualnie ruszyła promocja na SeoStation i właśnie ta lista "szczęśliwa 13-tka" jest dorzucana do każdego zamówienia. Promocja obowiązuje od dzisiaj do końca tego tygodnia.

Czy będzie ponownie jakaś promocja jak była na SeoStation?

W tym roku nie liczyłabym na to 😉

Czy będzie jakaś aktualizacja ?

Lista była aktualizowana w połowie listopada 2017 r. Prawdopodobnie będzie kolejna aktualizacja, ale nie jestem w stanie określić terminu.

Fabian Koss – wymienianie się linkami juz raczej nie jest zalecane.

Zakupiłem u Pani kurs dla średnio zaawansowanych w 2017. Czy taką listę mógłbym także otrzymać po uiszczeniu określonej sumy pln?

Aktualnie lista nie jest dostępna w sprzedaży. Jeśli będzie taka możliwość, poinformuję na blogu, więc zachęcam do śledzenia FanPage, na który trafiają wszystkie posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.