Nowy ebook: SEO Content Marketing

Wraz z zakończeniem wakacji światło dzienne ujrzał nowy ebook,  nad którym pracowałyśmy wraz z Karoliną Gudecką. Połączyłyśmy w nim nasze pasje – SEO i działania promocyjne, spośród których skupiłyśmy się na Content Marketingu. W rezultacie wspomniany poradnik to kompendium wiedzy o tym, jak wycisnąć jak najwięcej korzyści SEO z działań z zakresu CM.
Ebook: SEO Content Marketing

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

W środku m.in. kilka case study dla wybranych artykułów generujących wyjątkowo duży ruch dzięki połączeniu ich optymalizacji pod SEO z publikacją na mocnych domenach, a także wiele przykładów linkowania z treści (poniżej kilka przykładów):

Przykłady linkowania z treści

Znajdzie także dodatek w postaci bazy copywriterów – zarówno agencji, jak i freelancerów. To naprawdę ogromne ułatwienie dla tych, którzy nie wiedzą, gdzie znaleźć odpowiednie osoby do współpracy przy tworzeniu treści.

Zapraszam do pobrania ebooka.

KATEGORIE: Case study, Pozycjonowanie stron
Comments (2)

Super, pobrany, dzięki! Całość na prawdę fajna – dużo praktycznych, wartościowych rzeczy, a najbardziej przypadł mi do gustu rozdział 4 o tym, jak pisać teksty, które zwiększą ruch na stronie 🙂

Dzieki. Pobrane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.