fbpx
„Marketing internetowy w wyszukiwarkach” – Tomasz Frontczak

Marketing internetowy w wyszukiwarkachMarketing internetowy w wyszukiwarkach to dotychczas najlepsza książka, poruszająca m. in. zagadnienia pozycjonowania, jakie czytałam. Część IV „Marketingu internetowego w wyszukiwarkach” jest w całości poświęcona pozycjonowaniu. Dowiesz się jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe i jak doprowadzić swoją stronę na czołówki wyników wyszukiwania, czym jest spam i dlaczego należy go unikać, jak zoptymalizować kod strony, czy da się wypozycjonować strony we Flashu i w jaki sposób oddzielić strukturę od prezentacji. Jeden z rozdziałów omawia kwestię linków i tego dlaczego link linkowi nierówny. Przyszłym autorom podobnym książek ciężko będzie konkurować z tą.

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Więcej na temat książki dowiecie się ze strony jej autora – www.sprawnymarketing.pl. Przykładowy rozdział oraz spis treści ściągniecie ze strony www.helion.pl.

KATEGORIE: Książki, Pozycjonowanie stron
Comments (3)

Witam!
Zastanawiam się czy i jaką książkę zakupić o pozycjonowaniu.
Wiadomo że każdy specjalista nie podzieli się każdą tajemnicą ale chciałbym aby nie wprowadzał w błąd. Jednymi słowy co kupić żeby nie dostać kota w worku?
Jak może coś doradzić to byłoby super.
Pozdrawiam

„Marketing internetowy w wyszukiwarkach” powinien być pierwszą pozycją, w jaką się zaopatrzysz. Całkiem ciekawa, chociaż dość stara, jest „Search Engine Optimization Made Easy”. Czytając dość stare lektury trzeba po prostu wybrać informacje, które nadal są aktualne. Jeśli chodzi o „Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych” to przy tym, ile niedługo będzie dostępnych polskich książek na temat pozycjonowania, ze wspomnianą bym się wstrzymała. Mam ją i jest w niej sporo lania wody, jednak kiedy ją kupowałam, w księgarniach nie było praktycznie wyboru 😉

Dzięki za odpowiedź.
Mam takie pytanko techniczne.
Czy w np. tytule strony np. Sklep internetowy A-Z laptopy gry na początku powinny być słowa kluczowe a pozniej Sklep Internetowy A-Z?
pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.