fbpx
Content Marketing – Magiczny sposób na SEO

W zeszłym tygodniu Paweł Strykowski z WhitePress.pl poprowadził dla naszego serwisu SeoStation.pl webinar nt Content Marketingu. Paweł podał zarówno ogólne zasady Content Marketingu, jak i plan działań krok po kroku, który przyjął podczas promocji treści w jego serwisie, podając m.in. budżet na takie działania.


Zachęcam do obejrzenia nagrania i dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami na ten temat. Prezentacja jest również dostępna na SlideShare.

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Jaki udział ma marketing treści w całkowitym budżecie, jaki przeznaczacie na promocję swoich stron oraz w jak dużym stopniu opieracie się na nim podczas czystego pozycjonowania?

KATEGORIE: Dla klientów, Linkowanie
Comments (3)

Ja ostatnio skupiam się głównie na prezentacji treści jako narzędziu pozycjonowania.

Uruchomiłem encyklopedię „branżową”, która pozwala mi na dodawanie dużych ilości treści o dokładnie takiej tematyce, jakiej potrzebuję (każde hasło encyklopedii zoptymalizowane na 1 frazę kluczową). Linkuję głównie dla polepszenia indeksowania w Google i z każdego takiego hasła odnotowuję drobny ruch na stronie. Dzięki rosnącej ilości podstron w encyklopedii, ruch na stronie systematycznie rośnie.

Zaletą takiego rozwiązania jest łatwość zbudowania bardzo dużej ilości podstron (docelowo nawet setki) oraz łatwość optymalizacji każdej takiej podstrony.
Wadą jest natomiast fakt, że rozwiązanie nadaje się tylko tam, gdzie istnieje potrzeba optymalizacji pod dużą liczbę fraz kluczowych (w tym rozbudowany „długi ogon”).

Bardzo ciekawy artykuł.

Dzięki za ten materiał. Z pewnością mi się przyda. Postaram się wdrożyć niektóre nowe rzeczy na moją stronę o kryptowalutach i wypozycjonować ją jak najwyżej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.