5. polski Hangout SEO = garść konkretnych informacji

Polscy SEOwcy pozazdrościli hangoutów organizowanych przez Johna Muellera i zmobilizowali się do tego, aby wyjść z inicjatywą i rozpocząć cykl spotkań online u nas. Na organizację spotkań zdecydowali się Karol Dziedzic i Tomek Stopka. Sama kilka razy oglądałam spotkania „on air”, jednak dotychczas nie udało mi się w nich uczestniczyć. Ponieważ jednak wczorajszy hangout wyjątkowo się udał, kolejnego na pewno będę pilnować 😉

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

Nie chciałabym powtarzać opublikowanych już informacji, więc do relacji z HO odsyłam do wpisu Marcina Lejmana i Krzysztofa Hostyńskiego – uczestników spotkania.

Poniżej wklejam też nagranie z YT.

Od siebie napiszę, że wyjątkowo podobała mi się forma spotkania, tj. przedstawienie krótkich prezentacji przez uczestników, a na zakończenie przeprowadzenie wspólnego audytu online dla sklepu internetowego. Uczestnicy odpowiadali także na pytania zadane na tzw. moderatorni, w której można było zgłaszać tematy do omówienia.

Przy jednym z poprzednich spotkań miałam wrażenie, że oglądam spotkanie kolegów przy piwie, którzy rzucają temat i rozmawiają o nim bez wcześniejszego przygotowania 😉 Tym razem było jednak zupełnie inaczej, dlatego mam nadzieję, że kolejne hangouty będą miały podobną formę i na bieżąco będę mogła je opisywać.

KATEGORIE: Pozycjonowanie stron
Comments (7)

witam
Jakich Oni programów używają do analizy seoptimer jakie jeszcze?

lepiej jako ostatnio, znacznie lepiej, ale można sobie darować pseudo angielski i normalnie mówić, magneto to magneto, a ajax to ajax 😛
Chyba, że ja coś zupełnie źle zrozumiałem.

treść znacznie lepiej jak ostatnio 🙂

Co to za narzędzie o którym mowa o czasie 1.10.45 czyli badające ilość wyświetleń i pozycję na poszczególne frazy?? Nie mogę zrozumieć jego nazwy. Podpowie ktoś?? Bardzo przydatne narzędzie.

Radek, to narzędzie to ahrefs.com

@ Radek, jak wspomniał przemówca, mowa tu o Ahrefs.com

Obecnie Ahrefs.com jest jednym z najlepszych narzędzi do analizy backlinków itp. dla SEO’wca. Dostępna jest opcja free, ale polecam zainwestować w płatny abonament.

@Lukasz – odnośnie programów to były używane przez Zgreda: Seoptimer i Screaming Frog oraz później używany był także Ahrefs.

no kurde blaszka, jakbym nie trafił na ten wpis to tego w piątego bym nie obejrzał 😀 Czwarty przypominał odpytywanie przy tablicy na lekcjach historii 😀 a pomijając pierwszy każdy kolejny był coraz bardziej drętwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.