Kurs pozycjonowania szerokiego (poziom 2)

Kurs pozycjonowania szerokiego dla średniozaawansowanychProwadzę zapisy intensywny kurs pozycjonowania szerokiego, a więc kurs na średniozaawansowanym poziomie, w którym opierałam się na przykładach serwisów e-commerce. Cały materiał składa się ze 188 stron podzielonych na 9 części, które kończą się zadaniami praktycznymi. Wysyłam je w odstępach 3-4 dni, a zatem po miesiącu będziesz miał przerobioną całość. Całość kończy się testem weryfikacyjnym – po uzyskaniu pozytywnego wyniku wystawiam certyfikat zakończenia kursu.

Ostatnia aktualizacja: 13 października 2016 r. 

Dla kogo ten kurs

Kurs jest przeznaczony dla osób, które:

  • opanowały do perfekcji podstawy pozycjonowania (np. dostępne w tym kursie);
  • chcą wiedzieć, jak od A do Z przeprowadzić prace przygotowawcze, optymalizacyjne i przygotować strategię linkowania dla sklepów internetowych;
  • potrzebują inspiracji do tego, jak szukać miejscówek na linki i w jakich źródeł korzystać (1/2 kursu to link building);
  • są ciekawe tego, jak inni pracują przy serwisach e-commerce.

Spis treści

Zawartość kursu ocenisz najlepiej po spisie treści – kliknij, aby go pobrać.

Fragment kursu jest dostępny w tym wpisie.

Cena kursu i zamówienie

Oferta indywidualnego kursu pozycjonowania szerokiego obejmuje:

  • miesięczny kurs pozycjonowania składający się z 9 lekcji;
  • miesięczny dostęp do systemu do monitorowania pozycji SeoStation.pl (pakiet “Pro” – do 300 fraz) – wartość: 97 zł (można połączyć ten okres z pakietami otrzymanymi w ramach moich poprzednich produktów);
  • ściąga ze schematów linkowania w formie edytowalnej (wysyłana z 8. lekcją);
  • aktualizacje wliczone w cenę.

Cena pakietu: 220 zł (z VAT).

Wystawiam faktury VAT.

Opinie o kursie (14)

Pani Marta kolejny raz odsłania przed nami duży wycinek swojej wiedzy z dziedziny pozycjonowania. Można wiele się rozpisywać. Wg mnie wystarczy jednak parę słów: SKARBNICA WIEDZY, BARDZO DOBRZE NAPISANE, MASA PRZYKŁADÓW, ĆWICZENIA, WARTO!!!
Krzysiek

Świetny kurs, napisany prostym i łatwym do przyswojenia językiem. Duża ilość rzetelnej i wiarygodnej wiedzy poparta świetnymi przykładami oraz przemyśleniami autorki. Polecę każdemu, kto chciałby zagłębić się w świat pozycjonowania stron www. Brawo Marta!
Artur Rak seomine.pl

Jestem ekstremalnie zadowolony z tego kursu (…) Pani szkolenie jest przejrzyste, praktyczne oraz wolne od nachalnej autopromocji (…) Darmowe aktualizacje to głęboki ukłon w stronę zamawiającego, super mi się to podoba. Pozdrawiam i czekam na więcej, z pewnością wykupię kolejne.
Konrad Hajzler

Kurs by Lexy z bardziej zaawansowanym poziomem SEO wtajemniczenia – dopracowany i warty swojej ceny. Zwróciłem przede wszystkim uwagę na narzędzia wyszukujące serwisy po numerze IP, różne spojrzenia na wygląd adresu URL, link baiting oraz link building (szczególnie ten o charakterze promocyjnym). W kursie poza gotowymi rozwiązaniami (tych również nie zabraknie), dowiemy się także o tym jak szukać dobrych sposobów na wartościowe linki oraz zaplecze. Duży plus za dużą liczbę linków do SEO narzędzi, artykułów i poradników.
Dominik Bartosik – Fascynatoria.pl

Kurs bardzo wartościowy nawet dla osób zaznajomionych z tematem. Teoretycznie na liście zagadnień nie było nic odkrywczego, jednak mimo to stanowi bardzo dobre kompendium wiedzy i z pewnością jeszcze nie raz do niego zajrzę.
Tomasz Woliński Storm IT

Ciekawy poradnik, dowiedziałem się o narzędziach pomagających przy analizach konkurencji, optymalizacji stron, dostałem informacje o ciekawych miejscach gdzie publikować artykuły i zdobywać wartościowe linki. Bardzo dziękuję.
Kamil Pyziak

Wszystkie uwagi i informacje są bardzo cenne – bynajmniej na moim poziomie wiedzy i doświadczenia. Są tam rzeczy, o których myślałem, że “coś nie coś” na ich temat wiem, ale po lekturze Twoich materiałów zdałem sobie sprawę, że wiem niewiele… Jeszcze raz dzięki.
Leszek, PGNK.pl

Podsumowując, to bez wątpienia najlepszy kurs na temat pozycjonowania na tym poziomie, który został wydany na polskim rynku i jaki do tej pory przeczytałem. Póki ktoś nie napisze lepszego, to tak zostanie. Myślę, że autorka zostawiła sobie spore pole do napisania następnego kursu, tym razem na poziomie zaawansowanym, który z pewnością rozejdzie się jak ciepłe bułeczki.
Artur Strzelecki (Silesia SEM)

Po przeczytaniu całego e-booka mogę stwierdzić, że kurs pozycjonowania autorstwa Lexy jest pisany przystępnym językiem i w obrazowy sposób pomaga nam zrozumieć wszystkie zagadnienia. Pojęcia specjalistyczne zostały ograniczone do minimum, co uważam będzie dla wielu osób ułatwieniem. Dla mnie, jako osoby już doświadczonej w pozycjonowaniu, ważne jest , że kurs wyrabia także pewne nawyki związane z tworzeniem stron www pod kątem SEO, które dzisiaj powinien posiadać każdy webmaster, niezależnie od tego, czy zajmuje się pozycjonowaniem na co dzień, czy też nie.
Mateusz Mszyca (Presmat.pl)

Marto, kolejna świetna propozycja edukacyjna. Z przyjemnością i zainteresowałem przeczytałem kolejne odcinki kursu. Cała masa użytecznych porad , także dla właścicieli sklepów internetowych. Czekam na następne pozycje dla zaawansowanych
Pozdrawiam, Artur Pawelec

Bardzo przydatny i profesjonalny kurs. Jestem pod wrażeniem olbrzymiej wiedzy Marty. Wiele działań zaprezentowanych w szczegółach, na konkretnych przykładach. Nie ma teoretyzowania, tylko czyste fakty i sposoby radzenia sobie z “przeciwnościami”. Będę polecał ten kurs każdemu, bo warto. Mam poczucie, że akurat te pieniądze z całą pewnością nie zostały zmarnowane, co niestety zdarza się w przypadku niektórych szkoleń SEO dostępnych w sieci… Marto, bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i gratuluję.
Krzysztof Sowik

Kurs bardzo pomógł mi w optymalizacji sklepu. Już samo linkowania wewnętrzne i treść pomogły w lepszych wynikach sklepu 🙂
Kamila Zapach Azji

Bardzo dobry dla osób zaczynających przygodę z seo, dla średnio zaawansowanych podsumowujący wiele rzeczy w jednym miejscu.
Radek

Kurs przygotowany rzetelnie, z głową, opatrzony nie za wyrafinowanym słownictwem ale to jest właśnie jego duży plus. Informacje zawarte w nim oceniam na 8/10 bo jeszcze można byłoby ciekawiej rozwinąć różne kwestie.