Zbiórka – zgarnij wybrane kursy SEO za prawie połowę ceny

Dzisiaj postanowiłam przygotować nietypową zbiórkę, w ramach której do zgarnięcia są moje kursy SEO. Nietypowa jest dlatego, że często podobne zbiórki dotyczą chorych osób bez szans na przeżycie bez zebranych funduszy, a sama kwota jest wtedy ogromna. Tym razem jest nieco inaczej – realizacja 100% celu (10 000 zł) ustalonego w zbiórce realnie wpłynie na poprawę funkcjonowania rodziny z Trójmiasta i to w krótkim czasie.

Czy wiesz, że w ciągu 2 minut możesz uzyskać dostęp do poniższego materiału?
Szkolenie: Zarabiaj na audytach SEO

To rodzina kobiety, którą miałam okazję poznać osobiście i z którą łączą mnie wspólne problemy zdrowotne (od lat w moich podsumowaniach roku na blogu wspominałam, że zdrowie to moja słaba strona 😉 ). Mimo wielu trudności, Monika organizuje w swojej okolicy spotkania z innymi chorymi, wspiera ich i edukuje. Są to nawet comiesięczne spotkania w postaci bezpłatnych warsztatów, spotkań edukacyjnych, w tym spotkań grupy wsparcia z całego Trójmiasta, do tego sporo działań na samym FaceBooku. Dlatego właśnie zależy mi na tym, aby (poza moją wpłatą) jej pomóc.

Przechodząc do sedna, do rozdysponowania mam następujące kursy:

Dodatkowo, dla osoby z najwyższą wpłatą dorzucam gratis w postaci szkolenia „Zarabiaj na audytach SEO„. Wszystkie kursy są z dodatkami opisanymi w ich szczegółach. Akcja trwa przez 2 tygodnie, tj. do 11 października 2019 r.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/2dh4en

Po dokonaniu wpłaty wystarczy mi screen z maila otrzymanego w podziękowaniach od serwisu – możecie go przesłać przez mój FanPage.

W skrócie: Monika zbiera na używane auto, aby po koniecznej w krótkim czasie przeprowadzce być w stanie dowozić dzieci do szkoły i na rehabilitację, również poza teren swojego miasta. Cała jej rodzina ma problemy zdrowotne, przez które wzrastają koszta życia. Właśnie jest w trakcie przeprowadzki, a dotychczasowe auto nie nadaje się już do użytku, przez co już w tym tygodniu nie będą mogli pojawić się na rehabilitacji.

KATEGORIE: Dla klientów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.