Aktualizacja szkolenia „Zarabiaj na audytach SEO” i kursów pozycjonowania

Miło mi poinformować, że wszystkie moje kursy SEO zostały w ostatnim czasie zaktualizowane, a informacje w nich są zgodne z aktualnym doświadczeniem, potrzebami i trendami. Najświeższy, bo wczorajszy materiał, to szkolenie „Zarabiaj na audytach SEO„, które pozwala na wykonanie audytu SEO polegającego na analizie ok. 150 czynników rankingowych (część potwierdzona przez Google, część bazująca na własnej wiedzy). Instrukcja do tego szkolenia składa się z 73 stron konkretnej wiedzy na tematy techniczne, co pozwala na wykonanie audytu zarówno strony „wizytówki”, jak i bloga oraz prostego sklepu internetowego. Szkolenie to kosztuje 345 zł (uczestnicy innych moich kursów mogą je zamówić za 100 zł mniej).

Aktualne są również oba kursy SEO:

  • kurs dla początkujących zaktualizowany 24 listopada 2017 r. Składa się ze 128 stron podzielonych na 8 lekcji. Jego koszt to 180 zł w pakiecie z dodatkami (głównie dostępy do narzędzi SEO i rabaty) albo 100 zł za sam materiał kursu;
  • kurs dla średnio zaawansowanych zaktualizowany 5 stycznia 2018 r.  To 195 strony wiedzy wysyłanych w 9 częściach. Koszt zapisu na niego to 220 zł, a cena ta obejmuje dodatki w postaci dostępów do narzędzi i rabatów.

Oba te kursy można zakupić w pakiecie w bardziej korzystnej cenie wynoszącej 270 zł, więc zachęcam do zapoznania się ze szczegółami i zapisów.

 

PS Wszystkie podane ceny to ceny brutto. Za zakupy wystawiam faktury VAT. 

KATEGORIE: Szkolenia SEO
Komentarze (2)

Podziwiam ludzi, którzy znajdują czas aby takie obszerne opracowania robić 🙂 Mam nadzieję, że może i kiedyś sam się czymś może pokrewnym zajmę 😉

Mogę z czystym sumieniem polecić szkolenia Pani Marty. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z SEO to był mój "pakiet startowy" i nie żałuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright 2017 Lexy's SEO blog. All Right Reserved.