Szkolenia SEO

Zbieram zapisy na certyfikowane kursy SEO

Z końcem wakacji udało mi się zaktualizować moje kursy SEO – ten na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Na tym jednak nie koniec, ponieważ z tej okazji przygotowałam nową ofertę, w ramach której można dokonać zapisu na oba kursy naraz (oczywiście po niższej cenie, niż gdyby były zamawiane osobno i z dodatkowym gratisem). W tym pakiecie zmienia się także forma kursów, które dotychczas były rozciągnięte w czasie – wszystkie materiały wysyłam w ciągu tygodnia.

Czytaj całość »

[Prima Aprilis] Szkolenie “SEO kobiecym okiem” – 20 kwietnia [Gdańsk]

Ten wpis jest jedynie żarcikiem Prima Aprilisowym 😉
Szkolenie: SEO kobiecym okiemDotychczas prowadziłam mailowe kursy SEO (poziom podstawowy i średniozaawansowany), które cały czas cieszą się sporym zainteresowaniem. Systematycznie otrzymuję też pytania o to, czy po 1. planuję wydać kurs na poziomie zaawansowanym, a po 2. czy jest możliwość przeprowadzenia szkolenia stacjonarnego. Przez długi czas nie miałam technicznych możliwości, aby się na to zdecydować (małe dzieci), ale w końcu się udało 😉 20 kwietnia 2016 r. poprowadzę (wraz z 2 koleżankami) stacjonarne szkolenie z pozycjonowania na poziomie zaawansowanym.

Czytaj całość »

Darmowy E-book: Kurs Google Analytics

kurs-gaW tym tygodniu Damian Sałkowski uruchomił zapisy na darmowy kurs Google Analytics. Został on przygotowany w postaci ebooka, więc wystarczy chwila aby uzyskać dostęp do 192 stron praktycznej wiedzy o GA – wiedzy o prawidłowej konfiguracji usług, o trickach pozwalających np. na mierzenie czasu na stronie w przypadku odwiedzin tylko 1 podstrony, o raportach ułatwiających analizę ruchu i wiele więcej.

Czytaj całość »

Najbliższe szkolenia SEO

W najbliższym czasie będzie kilka okazji na zdobycie bądź odświeżenie wiedzy podczas szkoleń SEO. Postanowiłam zebrać ich listę i myślę, że wielu z Was zdecyduje się zapisać przynajmniej na jedno z nich.

Czytaj całość »

Spotkanie z Danem Petrovicem i innymi specjalistami (+ darmowa wejściówka) – aktualizacja

Wygląda na to, że seowcom w czerwcu nie będzie się nudziło – od połowy miesiąca będzie impreza za imprezą. Jednym z głośniejszych wydarzeń jest Search Marketing Day, nad którym już w zeszłym roku się zastanawiałam i na który niestety znowu nie dotrę. Ale ja zawsze miałam pecha do imprez branżowych, bo jak nie sprawy zdrowotne (jak tym razem), to… inne 😉 Na szczęście przynajmniej komuś z Was mogę przekazać 1 darmową wejściówkę

Czytaj całość »