Audyty SEO

Audyt SEO dla bartoszuk.com

Bartoszuk.com to już trzecia ze stron audytowanych w ramach akcji “odbierz darmowy audyt“. Zanim przejdę do podsumowania, muszę napisać, że tymczasowo wstrzymuję akcję głównie ze względów zdrowotnych, przez które muszę nieco przyspieszyć tempo innych obowiązków. Nadal można zapisywać się na listę – myślę, że na początku lipca podejmę decyzję o ewentualnej kontynuacji.

Czytaj całość »

Audyt SEO dla przeprowadzki-poznan24.pl

Kolejną stroną, dla której wykonałam audyt w ramach akcji odbierz darmowy audyt, jest strona firmy oferującej przeprowadzki na terenie Poznania i nie tylko. Niestety ze względu na brak danych statystycznych, nie mogłam przeanalizować dotychczasowego ruchu i fraz, z jakich następowały wejścia na stronę. Musiałam się zatem ograniczyć do ogólnodostępnych narzędzi w celu doboru słów kluczowych.

Czytaj całość »

Audyt SEO dla fotografslubny.biz

Tym wpisem rozpoczynam cykl bezpłatnych audytów SEO w związku z tym wpisem. Dla przypomnienia, spośród zgłoszonych przez formularz stron, na początku każdego miesiąca wybieram jedną, dla której przygotowuję audyt. Pełna wersja raportu trafia bezpośrednio do właściciela strony, a na blogu będę publikować wpisy w formie streszczeń zawierających najważniejsze uwagi do strony.

Czytaj całość »

Odbierz darmowy audyt SEO swojej strony

—–
Aktualizacja: Akcja “odbierz darmowy audyt SEO swojej strony” została już zakończona. Zachęcam do zapoznania się ze streszczeniami opracowanych już audytów w tym dziale oraz do zapoznania się z ofertą szkolenia z audytów SEO.
—–

Darmowe audyty SEOZachęcona wykonywaniem audytów online podczas hangoutów SEO oraz audytami publikowanymi przez Zgreda, postanowiłam i ja rozpocząć serię podobnych wpisów. Raz w miesiącu będą wybierać stronę, dla której bezpłatnie wykonam pełny audyt o wartości 500 zł netto, a na blogu opublikuję podsumowanie zalecanych zmian.

Czytaj całość »

Analiza konkurencji SEO [wpis gościnny]

Analiza SEO w pigułceDzisiejszy wpis na temat sposobów analizy konkurencji w SEO, został opublikowany przez Damiana Sałkowskiego, pracującego w agencji K2 Search na stanowisku SEO Specialist.

Analiza konkurencji SEO – jak wiadomo przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania jest to czynność niemal konieczna do wykonania.

Czytaj całość »

Narzędzia przydatne przy wykonywaniu audytu SEO

Narzędzia SEOAudyt SEO to raport przedstawiający, jakie elementy zostały wykorzystane na stronie prawidłowo pod kątem SEO, a jakie nie. Efektem takiego raportu jest wykaz błędów i propozycje zmian na stronie. Wstępny i bardzo ogólny audyt SEO można wykonać samodzielnie, korzystając ze stron takich jak np. woorank.com, jednak do bardziej szczegółowej analizy przyda się cała garść narzędzi.

Czytaj całość »

Wykonaj samodzielnie audyt SEO – darmowy poradnik

Osoby, które potrzebują bardziej obszernej wiedzy i gotowych wzorów audytu (do komercyjnego użytku) zapraszam do zapisania się na szkolenie z audytów.

Przeglądając codziennie dziesiątki stron, regularnie napotykam na te same błędy, które odbijają się na ich słabej widoczności w wyszukiwarkach. W wielu przypadkach wystarczy prawidłowe wykorzystanie elementów wpływających na pozycję strony, w tym odpowiednia konstrukcja jej treści.

Czytaj całość »